Kalendáře s masožravými rostlinamiKoncem roku 2006 jsme se rozhodli s kolegou a kamarádem Markem Pilařem, že zkusíme udělat kalendář s masožravými rostlinami a jelikož je Marek skvělý grafik, tak...
Po prvotině na rok 2007, na kterou nebylo moc času, ale z reakcí lidí jsme usou- dili, že je to krok správným směrem a byl by zájem, jsme o kalendáři na další rok začali mluvit už začátkem roku - aby se vše vklidu stihnulo. Jak to nakonec dopadlo je příběh tak dlouhý, že nemám tolik vymezeného místa na disku, ale kalendář nakonec vzniknul a s tím předešlým se nedal srovnat. Marek to udělal fakt moc pěkně. Aby také ne, když jsme do party přibrali i Vaška Lenka, jakožto "dvorního fotografa". S takovýma fotkama je určitě radost pracovat. Vašek ale není sám, kdo má na kalendářích fotky. Jsou to i Jan Flísek, Rosťa Kracík... a mnoho dalších, kterým patří velký dík.
Proto bych chtěl poprosit, máte-li doma pěkné fotky, o kterých si myslíte, že by neměly v dalším kalendáři chybět, kontaktujte mě, prosím, na mail. Nemohu zaručit, že tam budou, konečné slovo bude mít, jako vždy, Marek, ale mohu zaručit, že se na ně podíváme a samozřejmě - nevyjdou nikde jinde.
Další věc, kterou nemohu zaručit, je honorář. Zatím byly oba ročníky nevýděleč- né, spíše mírně prodělečné. Je to tím, že kalendář vychází pouze v malém ná- kladu, proto je tisk sám o sobě poměrně drahý a jakákoliv přirážka by kalendář dělala neprodejným (2007 - formát A4 - 170,-Kč; 2008 - formát A3 - 250,-Kč).
Také mi napište, pokud budete mít zájem o kalendář na rok 2009. Zatím to vypadá, že kalendář 2009 bude.


kalendář 2007 kalendář 2008

© 2006-2008 DejF